В квартири вінничан подали тепло

teplo

Із понеділка, 10 жовтня, у Вінниці почали вмикати тепло у дитячих садочках, школах і лікарнях. Із вівторка — подача тепла і у квартири містян.

— Ми на вихідних продовжували моніторити температуру повітря і отримали показники, які є підставою для того, щоб виконком міської ради ухвалив рішення про початок опалювального сезону, — розповів директор департаменту енергетики, транспорту і зв’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко. — У закладах освіти і лікарнях вже розпочалась подача тепла. Далі почнемо запускати тепло і у багатоквартирні будинки

 

Станом на ранок понеділка, 10 жовтня, заявки на теплопостачання подали 29 закладів соціальної сфери. Опалення вже увімкнули у Центрі матері і дитини, дитячих садочках №24, №39 і №1, обллікарні ім.Пирогова, Міській клінічній лікарні №3 і у Вінницькій дитячій художній школі. А вже 11 жовтня батареї потепліли і у багатоповерхових будинках.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2009 №630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг із централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води і водовідведення» опалювальний сезон розпочинається тоді, коли упродовж трьох діб середня температура зовнішнього повітря становить не більше +8 градусів. За нормативами, із моменту початку опалювального сезону теплопостачальні організації мають впродовж 14 днів налагодити стабільну подачу тепла у помешканнях громадян.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована