В класі чи вдома? Варіанти наступного навчального року. Відео

5fb4686b463bf28238559d5c834a1ffd

Як навчатимуться вінницькі школярі з 1 вересня? Чи варто батькам витрачатись на учнівське вбрання та купу канцтоварів, чи достатньо підключення до Інтернету? Ці питання актуальні для мільйонів українців. Відкритими вони залишається і для вчителів. Тож вони активно готуються до будь-яких варіантів — і онлайн, і звичний навчальний рік за партами.

 

Голова парламентського комітету з питань освіти та науки Сергій Бабак заявив, що Україна не готова до дистанційного навчання в умовах пандемії коронавірусу.

За його словами, наразі дистанційна освіта і онлайн-освіта в Україні не можуть замінити очну освіту, а лише можуть слугувати «додатковим інструментом» для отримання знань.

«Робити її повноцінною? Вона ще до цього не готова технологічно і це зовсім інші методи викладання.

Щодо першого вересня. Я розумію, що люди не хочуть дистанційної освіти. Я розумію, що часто це свої власні інтереси («Мені немає з ким залишити дитину»)… Я все розумію. Є дуже багато причин і всі вони мають право на життя. Єдине, що в мене є до всіх батьків просте запитання: а якщо 1 вересня заборонять дітям іти в школу, що робити? Взагалі нічого не робити? Тоді, може, все ж таки краще дистанційна освіта? Ну, це хоч якийсь елемент доступу до знань».