В ГПУ повідомили про підозру вінницьким фіскалам по «горіховій» справі

oreh

У серпні «горіхова» справа вже набрала розголосу. Тоді після обшуку в ГПУ заявили про підозру головному фіскалу Вінниччини Руслану Осмоловському. Наразі в Головному слідчому управлінні Генпрпокуратури не полишають провадження. Очільнику ГУ ДФС в області та його першому заступнику повідомлено про підозру у вчинення правопорушення за трьома статтями КК України.

Наводимо реліз, який опубліковано на сайті ГПУ 21 листопада.

Як зазначається на сайті ГУ ДФС у Вінницькій області, нині керівником Головного управління є Руслан Осмоловський, а першим заступником Олег Мартинюк.

Але слід зазначити, що у 2014-му очолював Головне управління Мирослав Продан, а Руслан Осмоловський був першим заступником. З 2016 року Мирослав Васильович працював у ДФС України, нещодавно звільнився та перебуває, за його словами у Німеччині на лікуванні. З тих пір обласне управління очолює Р. Осмоловський.

Варто нагадати, що в ГПУ пов’язують в вищезазначеними фіскалами певні махінації з експорту горіхів волоських. Але журналістські розслідування у 2015-16 роках виявляли абсолютно інших фігурантів, які координували експортні операції з ухилянням від сплати податків.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована