В «Академічному» збудують ще два багатоквартирних будинки

bez-imeni-1

У Вінниці розбудовують житловий район “Академічний”, де цієї весни дев’ять сімей стали власниками нових квартир. Зокрема, на території району планують збудувати ще два нових будинки на вісім та шість поверхів.

Сьогодні, на черговому засіданні виконавчого комітету прийняли два рішення про надання Концерну «Поділля» вихідних даних – містобудівних умов та обмежень на проектування багатоквартирних житлових будинків №6 та №8 у житловому районі «Академічний» по вулиці Миколаївській у Вінниці.

Згідно з генеральним планом, одна з будівель матиме шість поверхів, а інша – вісім. Остання вмістить у собі 120 квартир. Загальна площа забудови становитиме 1106.34 квадратних метрів.

Як пояснив Яків Маховський, директор департаменту архітектури та містобудування, “вони збільшили двокімнатні і додали трикімнатні” квартири, через що зменшилася загальна кількість квартир у будинку.

Як ми писали раніше, у квітні цього року дев’ять сімей стали власниками квартир у новоспеченому районі, спорудженому концерном “Поділля”. Як розповів генеральний директор концерну Тимофій Гіренко, це житло за якістю будівництва перевищує аналогічні, споруджені в Словаччині або Чехії, і не поступається польським будинкам. У районі уже працює новий садочок “Пазлик” і нова амбулаторія.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована