Уряд шукає інвестора для управління залізничним вокзалом Вінниці

вінниця вокзал

Уряд України хоче залучити міжнародних інвесторів, які мають досвід управління вокзалами, і передати їм в концесію залізничний вокзал Вінниці.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

— Ми очікуємо великих міжнародних гравців, які мають відповідний досвід з управління вокзалами та готові інвестувати. Так само, як і локальних інвесторів.

Переваги отримають всі стейкхолдери: держава і місцеві органи влади — додаткові робочі місця і податки, концесійні платежі; «Укрзалізниця» — зменшення збитків, оновлення і розвиток інфраструктури; інвестор — прибуток; споживачі — якісно новий публічний простір, а також нові послуги і додатковий комфорт, — сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За його словами, першими кандидатами на передачу в концесію стали вокзали Києва та Вінниці, вирішено підготувати техніко-економічне обґрунтування концесії пасажирських вокзалів у Львові і Одесі.

У міністерстві в рамках пілотного проекту планують, крім Вінниці, передати в концесію залізничні вокзали Харкова, Дніпра, Хмельницького, Миколаєва, Чопа та Києва.