Уперше в центрі Вінниці встановили триметрового дідуха

diduh

На Європейській площі Вінниці, де діє різдвяний ярмарок, вперше розмістили триметровий дідух. Його виготовили з оберегів, які Вінниці подарували громади Вінниччини на святкування 26-ї річниці Дня Незалежності України. Презентували величний оберіг з колядками та народними забавами. У театралізованому дійстві взяли участь фольклорні колективи з міста та області.

«Висота дідуха понад три метри. Він складається з трьох ярусів. Виготовив його місцевий дизайнер Олександр Котловий. Дідух прикрасили калиною та колосками пшениці, а підніжжя оздобили ялинкою, – каже директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук. – Вперше презентуємо такий величний оберіг спеціально на Різдва. Приємно чути різдвяні колядки та щедрівки у цей день в центрі міста. Таке враження, що уся Вінниця сьогодні колядує».

 

Тим часом у холі міської ради розгорнулася виставка «На щастя, на добробут, на врожай», – повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради. У експозиції представили тридцять дідухів, які зробили майстри з різних районів Вінницької області. Виставка діятиме до 14 січня.

А вже завтра на вінничан чекають виступи кращих солістів та колективів міста. По обіді біля Головної ялинки міста розпочнеться фестиваль колядок та щедрівок «На Поділлі, на Різдво».

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована