Унікальний мобільний шпиталь для військових створює інженер у селі на Вінниччині

shpital

Мобільний госпіталь, аналогів якому немає в Україні, власноруч збирає інженер із села Сніткова Мурованокуриловецького району Вінниччини. Він самотужки виточив майже 10 тисяч деталей, а зібрати їх в одну конструкцію допомагають небайдужі селяни. Інженер запевняє, таких госпіталів українська армія ще не бачила.

Величезний ангар став для Олега Качуровського другою домівкою. Вже два роки він власноруч збирає тут мобільний госпіталь.

 

Він може використовуватися, як хірургічний, як реабілітаційний, доопераційна, післяопераційна тощо, — розповідає інженер.

Він 35 квадратних метри. Зібраний із 10-ти тисяч різних деталей, які Олег Качуровський виточив на станку власноруч. Збирати їх в одну конструкцію допомагає зварювальник Йосип Корман.
Олег Качуровський запевняє, таких модулів в української армії немає. Ними хизуються Німеччина, Канада та Ізраїль. Створити не гірший вирішив завдяки сину. Він військовий лікар. Часто оперувати доводиться у палатках. Цей госпіталь важить лише 6 тонн. Має три окремі кімнати. Зібрати його і розібрати – займає кілька хвилин.

Олег Качуровський прорахував усі ризики. Навіть розробив аварійне відкриття дверей.
Собівартість такого мобільного шпиталю – 600 тисяч гривень. Гроші дали спонсори. Олег Качуровський сподівається, роботу закінчить за кілька місяців. Стіни утеплять та обшиють металом. Потім – встановлять обладнання.

 

На вхідних дверях Олег Качуровський вже вчепив підкову. Навіть освятили модуль. Після закінчення робіт – госпіталь презентують у Києві, а потім відправлять на фронт, аби лікарі рятували життя солдат в нормальних умовах.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована