Укроборонпром розглядає ідею створення індустріального парку у Вінниці

snimok-ekrana-2021-02-16-v-16-14-06

Керівництво “Укроборонпрому” розглядає можливість створення індустріального парку на незадіяних територіях і потужностях 45-го експериментального механічного заводу у Вінниці.

Про це сьогодні під час візиту на завод розповів керівник концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєєв. За його словами, наразі завод використовує менше половини своїх територій та потужностей для власних потреб, а відтак решту ресурсу можна було би використати для створення тут індустріального парку.

– Ця ідея в нас з’явилася сьогодні, це ще не конкретні плани. Проте ми разом готові відстоювати проект індустріального парку на цих територіях перед урядом. Я переконаний, що такий проект може дати гарний поштовх для розвитку промисловості і громади загалом, – заявив Гусєєв.

Водночас відповідаючи на уточнюючі запитання журналістів, керівник концерну зазначив, що наразі питання створення індустріального парку перебуває на етапі плану розробки концепції. Водночас Гусєєв зазначив, що вірогідний індустріальний парк пропонуватимуть робити промислового направлення.

– Ми пропонуємо і розробляємо цю ідею. Як тільки ми прийдемо до концепції, яку сприйме і підтримає міністерство – тоді вже ми зможемо говорити про конкретні плани. Але перспективу я тут бачу однозначно, – зазначив Гусєєв.

Наприкінці зустрічі Гусєєв повідомив, що на заводі змінюється керівництво: багаторічного очільника заводу Миколу Чумака відправляють на заслужений відпочинок, водночас пропонуючи йому стати радником нового директора підприємства.

Нового ж директора обіцяють обрати на конкурсі, який саме має розпочатися.