Український прапор на дронах та ракети з системою самознищення: під Вінницею відбудеться авіашоу

shou

Вже цієї суботи на території Старого вінницького аеропорту відбудеться повітряне шоу авіамоделей. Крім цього, на гостей чекає чемпіонат України з авіамодельного спорту, запуск ракет з системою самознищення та вечірка.

Як зазначається в анонсі заходу на фейсбук-сторінці “VinSmart ЦЕНТР”, захід буде безкоштовним. В рамках повітряного шоу також передбачений політ квадрокоптерів із прапором України. Організаторами виступають Вінницька обласна федерація авіамодельного спорту та відділ молодіжної політики Вінницької міської ради.

Так, організатори обіцяють змагання радіокерованих моделей літаків «копії» та «напівкопії». Також вперше відбудеться чемпіонат України авіамоделей у класі надважких реактивних копій літаків. На завершення ж цих заходів організатори підготували для усіх бажаючих «Пілот паті».

Місцем для авіашоу стане старий вінницький аеропорт. Повідомляється, що до місця організації можна дістатись громадським транспортом (№19 Вишенька – Вінницькі хутори). Також можна відсканувати QR-код на афіші з точними координатами повітряного шоу.

В’їзд до старого аеропорту здійснюється через фірму “МЕД”. Авіашоу відбудеться 13 липня, з 10:00 до 18:30. Вхід на заходи повітряного шоу вільний.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована