У зоопарку Вінниці народилось п’ятеро дитинчат

5e5cccfd5e91f

В лютому у Вінницькому зоопарку народилось п’ять малюків. Поповнення сталося у родини муфлонів, угорських гвинторогих овець та сурікатів.

Про це повідомляють на офіційній сторінці звіринцю у «Фейсбук».

Самка муфлона народила дівчинку. За словами директора Подільського зоопарку Євгенія Ткачика, як новонароджена тварина, так і її матір, почуваються добре. Малеча впевнено ссе материнське молоко, а її мама споживає звичний для неї корм: сіно, комбікорм, буряк столовий, буряк кормовий, моркву, віники листяних порід, заготовлені працівниками зоопарку в літній період, а також п’є воду. З кожним днем новонароджена дівчинка стає міцнішою і самостійнішою. Під пильним наглядом дорослих муфлонів вона вивчає світ, що її оточує. Разом з дорослими тваринами малеча часто підходить до відвідувачів. Тварини не бояться людей. Тож, за ними можна довго спостерігати навіть на відстані двох-трьох метрів.

Також донечку народила у лютому і угорська гвинторога вівця. Маля добре почувається і добре розвивається. Воно ссе лише материнське молоко. Майже увесь час вони перебувають у зимівнику. Посмакувавши різними вітамінними смаколиками, інші члени родини часто підходять до породіллі з малям.

Раціон харчування у угорської вівці такий самий, як і у муфлонів. В меню переважно сіно, комбікорм, буряк столовий і кормовий, морква, віники, і, звісно, вода.

Втім, найбагатше поповнення в родині сурікатів. Минулого тижня в них народилось одразу троє малюків.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована