У Жмеринському районі збудують ГЕС та виготовлятимуть боєприпаси

tec

Будівництво гідроелектростанції та комплексу із виготовлення боєприпасів із залученням інвестиційних коштів готують на території села Демидівка. Про це інформує офіційний сайт Жмеринської районної державної адміністрації, повідомляє Vlasno.info.

Виробляти електричну енергію високої напруги планують на новозбулованій гідроелектростанції на річці Рів у селі Демидівка. До діючої мережі її передаватимуть -а півтори кілометри. Інвестор — ТОВ «Гідроенергія-1» с. Мазурівка Чернівецького району Вінницької області.

 

Крім того, у цьому селі із залученням інвестиційних коштів планують збудувати комплекс із виготовлення боєприпасів по замкнутому циклу на виробничому майданчику КНВО «Форт» МВС України на території Демидівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області». Інвестором у цьому проекті виступає казенне науково-виробниче об’єднання «Форт». Вже у першому півріччі цього року підприємствами та організаціями району освоїли більше 27 мільйонів гривень капітальних інвестицій. Це на вісім мільйонів гривень більше, ніж минулого року.

 

 

Vlasno

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована