У Вінницяміськтеплоенерго відповіли обуреним споживачам

gkh

Як тільки вінничани почали отримувати платіжки за «січневе» опалення, піднялася «хвиля обурення» розмірами сум. У КП «Вінницяміськтеплоенерго» не забарилися з відповіддю. Комунальники нагадали, що наприкінці минулого року на 20% підвищився тариф, а крім цього у січні було холодно, тому споживання виявилося надмірно великим. Будь-які звинувачення у махінаціях вінницьке підприємство відкидає.

Хоча в офіційному релізі комунального підприємства про це не згадують, але мабуть усі контактні стаціонарні телефони тепловиків нещодавно «почервоніли». Містяни не соромлячись дзвонили і казали все, що думають. У Facebook місцеві користувачі теж згадували підприємство «незлим тихим словом». Вінничани навіть почали «змагатися» сумами за опалення. Це вже в тренді – кому більше нарахували.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» звернулися до мешканців з порадою: «перед тим, як зводити наклеп на підприємство, спочатку з’ясуйте ситуацію та ознайомтеся з нормами, відповідно до яких здійснюються нарахування за послуги».

Також на підприємстві підкреслили, що через ріст вартості газу з 1 січня підвищився тариф на теплову енергію на 20%. «Вінницький» тариф у КП називають одним з найнижчих в Україні.

На підприємстві нагадали, що «нарахування за послугу з централізованого опалення відбувається відповідно до показників» загальнобудинкового лічильника.

«Проводиться зняття показників, відповідно до яких визначається кількість спожитої теплової енергії будинком. А дана кількість ділиться на опалювальну площу будинку і кожен споживач сплачує відповідно до опалювальної площі своєї квартири. Так розраховується умовно-змінна частина тарифу. Також враховується умовно-постійна частина тарифу, яку сплачують споживачі протягом року», — зазначається у прес-релізі.

Чим нижча температура повітря, тим більше теплової енергії споживає будинок, в результаті вінничанам нараховують максимальні суми. А у січні середня температура повітря була близько — 10 С. У лютому тепліше, той платити доведеться менше.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована