У Вінницької митниці новий очільник

unnamed

На Вінницьку митницю призначили нового керівника. Також нових очільників отримали й інші територіальні органи Держмитслужби України.

Як повідомляється на сайті Державної митної служби України, виконуючим обов’язки начальника Вінницької митниці став Сергій Володимирович Буяльський.

Відомо, що раніше 48-річний Сергій Буяльський працював начальником відділу матеріально-технічного забезпечення та утримання нерухомого майна управління інфраструктури Вінницької митниці. А крім того будував політичну кар’єру.

Так, на виборах 2010 року Сергія Буяльського було обрано депутатом Вінницької обласної ради від Партії регіонів. Крім того у 2015 році він балотувався до Вінницької обласної ради від партії “Наш край”, проте програв на виборах.

Сергій Буяльський одружений і має двох синів Єгора та Дмитра. Станом на 2018 рік у власності новопризначеного очільника митниці та його родини перебуває три квартири у Вінниці, земельна ділянка в Бохониках, житловий будинок і два гаражі. Також мати митника володіє автомобілем Toyota Camry 2012 року випуску. А його дружина є кінцевим бенефіціаром ТОВ “Магнит Строй”.