У Вінницькому технічному університеті відкрили науково-методичний центр «Галузеве машинобудування»

5f7edae202e70

У Вінницькому національному технічному університеті НТУ відкрили регіональний науково-методичний центр «Галузеве машинобудування». Тут студенти зможуть навчатимуться сучасним методам проектування з використанням SolidWorks (продукт інженерного аналізу і підготовки виробництва будь-якої складності та призначення), а інженери підвищуватимуть свою фаховість. Після навчання студенти отримуватимуть сертифікати міжнародного зразка.

Про це йдеться на сайті Вінницького технічного університету.

У Центрі навчатимуть студентів й інженерні кадри машинобудівної галузі Вінницького регіону роботі з сучасними інноваційними CAD, CAM, CAE технологіями і тонкощам їх використання для раціоналізації процесу проектування.

А робота Центру ґрунтуватиметься на основі аналізу стану інженерної діяльності підприємств Вінниччини і Поділля загалом.

Розробка кафедри галузевого машинобудування ВНТУ «Створення регіонального науково-методичного центру «Галузеве машинобудування» у жовтні минулого року отримала перше місце обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів і грант на 40 тисяч гривень.

За словами керівника проекту, завідувача кафедри Галузевого машинобудування Леоніда Поліщука, кафедра галузевого машинобудування одна з найстарших у університеті. За півстоліття свого існування, ана кафедрі підготували близько 3 тисячі фахівців, які успішно працюють на підприємствах Вінниччини, України та багатьох країн світу.

5f7edae575fb8