У вінницькій шаховій «Формулі — 1» діти перевешили дорослих

v-007

Добіг кінця чемпіонат Вінницької обласної федерації шахів. Ці змагання зі швидкої гри за принципом проведення порівнюють із знаменитими автоперегонами «Формула-1»,  адже абсолютний переможець  визначається після десяти етапів, що тривають протягом всього року.

Останній етап завершився несподівано. Вперше чемпіоном став юний кандидат у майстри спорту Максим Біленький (Вінниця), у трійку кращих увійшли міжнародний майстер Володимир Вусатюк (Вінниця) і кандидат у майстри спорту Анатолій Ходюк (Жмеринка). Загалом, у турнірі взяли участь 39 спортсменів, які представляли різні міста та райони Вінниччини.

За підсумками всіх десяти етапів, загальну перемогу здобув вінницький старшокласник, кандидат у майстри спорту Дмитро Щербина (Вінниця). На другій позиції – Олександр Швайгер (Вінниця), на третій – Анатолій Ходюк. До першої п’ятірки увійшли ще двоє юних шахістів обласного центру – Каріна Степанюк і Владислав Пюро.

Нове керівництво Вінницької обласної шахової федерації забезпечило високий фонд, про який колись було годі й мріяти. Не дивно, що в десяти етапах змагалися 150 гравців із Вінниччини та інших регіонів.

Нагородження провели президент Вінницької обласної федерації шахів Віталій Кармазін і виконавчий директор цієї громадської організації Богдан Платовський.

– Мені подобаються шахи, в дитинстві я цікавився ними. Зараз мені випала честь розвивати цей серйозний інтелектуальний вид спорту. Разом із колегами будемо намагатися вивести вінницькі шахи на більш високий рівень, – сказав Віталій Кармазін.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована