У Вінницькій облраді хочуть позачергову сесію – через абонплату за газ

oga

У Вінницькій облраді депутати збирають підписи під зверненням до голови обласної ради Анатолія Олійника стосовно проведення позачергової сесії, на якій хочуть ухвалити звернення до керівництва держави про скасування рішення НКРЕКП, якими введено щомісячну абонплату за підключення систем газопостачання.

«Це рішення боляче вдарить по громадянах, які і так економно споживали газ. Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом, мало його споживають, не мають лічильників і мають велику кількість прописаних мешканців на своїй площі. Дане рішення ми вважаємо обтяжливим для українського народу, адже за останній час споживчі ціни сильно виросли, люди і без того знаходяться за межею бідності», — йдеться, зокрема, у проекті звернення депутатів.

Його ініціатори вимагають «негайно скасувати грабіжницьке і необґрунтоване рішення НКРЕПКП від 28 березня 2017 року», а від Кабміну та НКРЕКП – оприлюднити методику розрахунку та обґрунтування існуючих тарифів на послуги газопостачання населенню, знизити ціну на газ для споживачів. Крім того, від Генпрокуратури та НАБУ вінницькі депутати чекають розслідування дій посадовців НКРЕКП.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована