У Вінницькій області хлопець врятував друга від зіткнення з локомотивом

spas-druga

Юнак отримав серйозні травми. Хлопець прийшов до тями після складної операції

Тепер його можуть номінувати на «Героя-рятівника року».

Нещодавно Андрій прийшов у свідомість після складної операції у Вінницькій обласній дитячій лікарні. Хлопця туди доставили з Крижополя, де і стався нещасний випадок.

 

У цей день на залізничних коліях райцентру, близько 21 години, гуляла компанія студентів місцевого навчального закладу. Один з них, 17-річний Віталій, вирішив пожартувати над друзями. Сів на рейки перед пасажирським поїздом, що наближався.

«Як стало відомо, підліток встиг відштовхнути одного. Але сам не встиг відбігти. Локомотив рухався на швидкості, загальмувати не міг. Від фатального зіткнення врятувало лише те, що поїзд лише відкинув хлопця в бік, і його не затягло під колеса», – розповіла керівник відділу комунікацій ГУНП у Вінницькій області Анна Олійник.

У лікарні постраждалого вже готують до повторних операцій.

 

«Пацієнт потрапив до нас з відкритим переломом гомілки і плечової кістки. Це дуже складні переломи. Повинні уникати будь-яких інфекцій і чекати, коли рани загояться. Після цього його чекає ще кілька операцій», – зазначив завідувач травматологічного відділення Вінницької обласної дитячої лікарні Сергій Антонець.

У палаті, куди Андрія вже перевели, чергують мати і бабуся. Хлопець скаржиться на сильний біль.

«Важко відходив від наркозу. Постійно хоче розігнути зламану руку, у нього ниє все тіло, болить голова, – зітхає бабуся Варвара Юраш».

Беручи до уваги благородний вчинок юнака, Андрія можуть подати на звання «Герой-рятівник року». Рятувальники області готові розглянути його кандидатуру на цю номінацію.

17-річний жартівник, якого врятував Андрій, перебуває вдома. Він не отримав серйозних травм. Спілкуватися з журналістами не хоче ні він, ні його батьки. Тим часом поліція відкрила кримінальне провадження за порушення правил безпеки руху. Триває розслідування.

Сегодня

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована