Категорії: Головна , Життя , Події

У Вінницькій обласній раді повідомили як реорганізують бібліотечну мережу

snimok-ekrana-2021-04-01-v-16-09-47

У Вінницькій обласній раді підготували проект рішення Про зміни в організації діяльності обласних бібліотек. Йдеться про припинення юридичних осіб бібліотеки для дітей ім. І.Я. Франка та обласної бібліотеки для юнацтва шляхом злиття у юридичну особу — Вінницьку обласну бібліотеку для дітей та юнацтва ім. І .Я. Франка, створену на їх базі. Також передбачено припинити юридичну особу наукової медичної бібліотеки і приєднати її до обласної бібліотеки Тімірязєва.

Документ опубліковано на сайті обласної ради.

«1. Припинити юридичні особи — Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І .Я. Франка (код ЄДРПОУ 02215160, місцезнаходження: вул. Соборна, буд. 24, м. Вінниця, Вінницька область, 21050) та Вінницька обласна бібліотека для юнацтва (код ЄДРПОУ 02215710, місцезнаходження: вул. Л. Толстого, буд. 22, м. Вінниця, Вінницька область, 21018) шляхом злиття у юридичну особу — Вінницьку обласну бібліотеку для дітей та юнацтва ім. І .Я. Франка, створену на їх базі.

1.1. Утворити комісію з припинення юридичної особи — Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І .Я. Франка у складі, згідно з додатком

1. 1.2. Утворити комісію з припинення юридичної особи — Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва у складі, згідно з додатком

2. 1.3. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог — два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І.Я. Франка та Вінницької обласної бібліотека для юнацтва», — зазначено в проекті рішення.

Окрім того, передбачено Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку (на вул. Л. Толстого, 11) приєднають до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

В.о. директором Вінницької обласної бібліотеки для дітей та юнацтва ім. І.Я. Франка призначать Пісну Тетяну Олександрівну

Обласна бібліотека для дітей та юнацтва ім. І.Я.Франка буде знаходитись на вул. Л.Толстого, 22.

Нагадаємо, В 2017 році, коли виконком міськради вирішив не продовжувати бібліотеці Франка договір оренди свого приміщення на Соборній, люди вийшли на мітинг.

В 2018 році обласна рада готувала подібний проект рішення, але його не прийняли.

В лютому 2021 року заступник голови облради Ігор Івасюк вже повідомляв про реорганізацію бібліотек.