У вінницькій «Ниві» інцидент зі свастикою назвали провокацією

fanati

Керівництво клубу переконане, що скандал навмисно роздувають через ситуацію у турнірній таблиці

Футбольні фани у футболках зі свастикою — провокатори. Про це у коментарі Depo.Вінниця розповів віце-президент футбольного клубу «Нива» Вадим Кудіяров.

 

За його словами, під час матчу фанів у футболках із забороненою символікою на трибунах ніхто з присутніх не бачив.

«Після матчів є така традиція: коли футболісти підходять до сектору та дякують вболівальникам. «Нива» обіграла «Агробізнес» і, відповідно, після матчу гравці підійшли до сектору, де футболісти та ультрас вітали одне одного, і ніхто тоді не бачив цих футболок. Якби ці люди були тоді на матчі – то це помітили б і журналісти, і футболісти. Але наразі вийшла така ситуація, коли ці фото є лише на якихось всеукраїнських сайтах. Вважаю це звичайною провокацією, аби очорнити та зіпсувати репутацію клубу», — зауважив Вадим Кудіяров.

Він вважає, що це може бути пов’язано із ситуацією у турнірній таблиці.

 

«Наразі футбольний клуб «Нива» посідає 3 місце на чемпіонаті. Згідно із регламентом, перші 2 команди з групи – проходять далі. Інші команди, якщо хтось знімається, потрапляють на ще один матч», — каже Кудіяров.

Поведінка фанів, прапори та плакати, які можуть приносити із собою вболівальники, прописані у відповідних документах Федерації футболу. Відтак, віце-президент клубу переконаний, що фани у футболках зі свастикою – це провокація проти клубу.

Додамо, що вінницька поліція перевіряє ситуацію із вінницькими фанами у футболках зі свастикою. Кримінальне провадження поки не відкривали.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована