У Вінницькій міськраді ліквідують два департамента

ispolkom

Вінницька мерія на порозі чергової реорганізації департаментів

У зв’язку з тим, що державна влада передала місцевим органам самоврядування функції контролю у сферах землеустрою та архітектурно-будівельного контролю, мерія Вінниці ініціювала реорганізацію декількох департаментів і служб. Відповідний проект рішення підготовлений на чергову сесію міськради.

Зазначимо, структура місцевих органів влади була затверджена у 2011 році після проведеної оптимізації для цього. По суті, тоді замінили управління департаментами, багато з яких отримали дещо інші завдання. Тепер в рішення п’ятирічної давнини вносяться зміни. В проекті документа, який запропонують для голосування депутатам, йдеться про ліквідацію двох департаментів – архітектури і комунального майна, містобудування та кадастру.

Пропонується провести ліквідацію та створення з середини грудня.

Одночасно пропонується створити чотири структури. Це департаменти земельних ресурсів, комунального майна, містобудування та архітектури, а також інспекцію архітектурно-будівельного контролю. При цьому депкорпусу доведеться анулювати рішення про створення інспекції ДАБК від серпня 2015-го, оскільки втрачається його сенс.

Таким чином, структура виконавчих органів влади буде складатися з 31 підрозділу, включаючи 21 департамент і одну інспекцію.

Реал

Один коментар

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована

  1. Ираклий:

    Та этим вампирам только чтото создавать, чтобы директорами стать, получить побольше ЗП и возможности взяток. А чтоб не делить власть, чтобы создать правильную организацию труда? Мой совет конечно нивкто и не прочитает но лучше бы поменялли сотрудников обросших паутиной и взятками. Старший бухгалтер при ее окладе ведь не сможет в Грецыю в отпуск СЕГАНУТЬ, верно?