У вінницькій лікарні створили нові місця для важкохворих на коронавірус

5e98321452c7f

У міській клінічній лікарні №1 на базі операційного блоку розгорнули 7 додаткових робочих місць реанімації для надання медичної допомоги дорослим пацієнтам з важким перебігом COVID-19.

Про це 16 квітня повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

«Реанімаційні зали мають окрему систему вентиляції, фільтрації, обладнані лікувальними газами. Наразі завершуються налаштування середовища з негативним тиском, що унеможливить змішування повітряних потоків. А це додатковий ступінь захисту медперсоналу та інших пацієнтів лікарні.

Це перший приклад створення окремої «інфекційної» реанімації для хворих на коронавірусну хворобу у Вінницькій області. Такий принцип дозволяє розвести потоки пацієнтів та покращити якість медичної допомоги.

Хотілося би, щоб ці ліжка були порожніми, але ми бачимо ситуацію в інших країнах. Сьогодні наші медики роблять усе необхідне, щоб усі пацієнти якомога швидше одужували», — йдеться у публікації.

Створені бокси інтенсивної терапії оснащені за усіма стандартами: зокрема, апарати штучної вентиляції легень, монітори пацієнтів, діагностичне обладнання тощо. Для забезпечення ще одного цілодобового медичного посту залучать додаткових працівників.

Нагадаємо, що на базі Вінницької міської клінічної лікарні №1 створили інфекційну реанімацію на 25 робочих місць. Додатково замовили 1250 швидких тестів на коронавірус.