У Вінниці змінюються карантинні обмеження: текст рішення

korona

2 квітня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відкоригувала перелік карантинних обмежень, що запроваджені на території Вінницької міської територіальної громади.

Зокрема, з 3-го квітня втрачає чинність протокол міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 8 від 12.03.2021 року https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7848 .

Разом з тим, на вимогу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відзавтра заборонено:

— Проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів.

— На території громади не можна проводити культурні масові заходи, приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури.

— Заборонено приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

— Не дозволяється робота культових споруд та приміщень  для молитовних потреб, які не можуть забезпечити вимогу щодо обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 м2 приміщення.

— Дозволено проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких забезпечується дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Обмежувальні заходи запроваджуються також для вінницьких перукарень та салонів краси. З п’ятого квітня ці заклади можуть надавати послуги відвідувачам виключно за попереднім записом.

Протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

протокол стор  1.JPG

протокол стор 2.JPG