У Вінниці збудували 2,4 км нових доріг

gonti-2

Серед ключових об’єктів по дорогах, які були збудовані у минулому році – нова дорога по вул. Гонти та ділянка по вул. Енергетичній. Загалом це 2,4 км нових доріг, роботи по яких виконані в комплексі з освітленням, тротуарами, велодоріжками, зливовою каналізацією. Завдяки цьому проекту було з’єднано вулицю Зулінського з Гонти, а також Київську і Батозьку, що дозволило  розвантажити транспортні потоки.

Будівництво нової дороги по вулиці Гонти – один з найбільших минулорічних інфраструктурних проектів у місті. У рамках робіт тут влаштовано зливову каналізацію, аби вода не підтоплювала дорогу та не руйнувала її. Нова дорога з’єднала Київську і Батозьку та розвантажила транспортні потоки. Будівництво велось у комплексі: облаштовані тротуари, велодоріжки, зливова каналізація. Також встановлено світильники. Нова магістраль пожвавить і ділову активність у цій промисловій зоні https://cutt.ly/EjduZq5 .

Також минулого року збудували з «нуля» ділянку дороги на вулиці Енергетичній. Раніше тут були непроїзні хащі, тепер – новий шлях. Це невеликий відрізок, але він важливий для промислової зони у цьому районі. Як результат,  з’єднано вулицю Зулінського з новою дорогою на Гонти. Тож в результаті це розвантажило трафік на Київській, Батозькій та Липовецькій.

Також у Вінниці минулого року ремонтували дорогу по вулиці Гальчевського, що на Старому місті. Загалом проект розрахований на два роки. У цьому році планується завершувати роботи по асфальтуванню дороги, тротуарів та влаштування  велодоріжки https://cutt.ly/7jduSYG

Також у 2020 році у Вінниці продовжувався розвиток території в межах індустріальних парків. В рамках створення інфраструктури тут тривало будівництво доріг. Нагадаємо, що раніше до індустріальних парків було прокладено мережі водопостачання та водовідведення https://cutt.ly/vjdiD76 .

На 2021 рік заплановано завершити роботи по вул. Гальчевського. Також у планах –  капремонт вул. Д. Нечая (2 черга), Сабарівського шосе, продовження будівництва нової дороги по вул. Тимофіївській.