У Вінниці збирають речі для воїнів передової

imgonline-com-ua-resize-xkegia1hqr

Таким чином хочуть привітати із зимовими святами українців, які на Сході боронять наші кордони.

Збір речей організовує Олег Вдов’як спільно з Вінницьким Пластом та Вінницьким обласним молодіжним центром «Квадрат» в рамках акції Вифлеємський вогонь миру, повідомляє «Інформаційна Вінниччина» з посиланням на сторінку центру.

«Воїнам можна передати теплі речі (шапки, рукавиці, шкарпетки), печиво, чай та каву, ліки від застуди. Для тих, хто не може запропонувати чогось матеріального, організатори пропонують написати листа з побажаннями.
Друже, подруго, ти знаєш, що попри карантин, холод і певний дискомфорт, є люди, яким зараз ще важче! Це воїни української армії, які щодня обороняють наші кордони в російсько-українській війні. Не будь байдужим, приєднайся до привітань з зимовими святами, допоможи створити атмосферу тепла, підтримки та комфорту», – закликають в анонсі.
Подарунки разом з Вифлеємським вогнем миру передадуть вже 14 грудня (щоб встигнути до свят) воїнам та громадам прифронтових містечок.
Збір речей відбуватиметься в приміщенні Квадрату до 13 грудня (в будні до 19:00, у вихідні до 18:00) та в приміщенні Вінницького Пласту до 13 грудня. З питаннями можна звертатись до координатору акції у Вінниці Анастасії Бондар (+380503536003).
Нагадаємо, у Вінниці АТОвці влаштували мітинг під обласним управлінням Держгеокадастру.