У Вінниці завершують прокладання тролейбусної лінії на Тяжилові

5f47b485edce2

У Вінниці, в мікрорайоні Тяжилів, завершується будівництво нової тролейбусної лінії. Тепер транспорт буде їздити «за Лугову», до СТО. Цей проект планували ще три роки тому.

Про це у «Фейсбук» написав міський голова Сергій Моргунов.

«Тролейбус на Тяжилів ходитиме аж до СТО. Завершується будівництво нової тролейбусної лінії. Після введення в експлуатацію запустимо її для пасажирів. Тепер мешканцям цього віддаленого району буде набагато зручніше та комфортніше дістатися до середмістя. Раніше тут курсували лише маршрутні таксі. Але мікрорайон розвивається, і люди очікували нових транспортних рішень.

Реалізацію цього проекту ми планували ще три роки тому. У рамках реконструкції вулиці Ватутіна підготували необхідну інфраструктуру для продовження тролейбусної лінії», – пише Сергій Моргунов.

Протяжність нової ділянки 1,2 кілометри. Тут буде по 3 зупинки в кожному напрямку.

Міський голова додав, що зараз транспортники завершують будівельно-монтажні роботи. У 2017 році для майбутньої тролейбусної лінії спеціально розширили дорогу.

Встановили 80 опор та нове освітлення. Нині проклали кабельну мережу. Змонтували близько 5 кілометрів контактної мережі. Зараз облаштовується тягова підстанція.

Будівельні роботи планують завершити до 1 вересня.

Кошти, за які проводять будівництво – з бюджету громади.