У Вінниці завершився опалювальний сезон

imgonline-com-ua-resize-fj53xklfkxcz

У Вінниці з 12 квітня завершився опалювальний сезон 2020-2021. Завершення опалювального сезону в закладах охорони здоров`я та закладах соціального захисту відбуватиметься згідно з наданими заявками керівників відповідних закладів.

Як повідомили у «Вінницяміськтеплоенерго», опалювальний сезон 2020-2021 рр. проведено на належному рівні. Це зумовлено якісним виконанням усіх запланованих робіт у міжопалювальний період. Підприємство підготувалося на 100%, а саме: було налагоджено всі котельні, центральні теплові пункти, індивідуальні теплові пункти, проведено гідравлічні випробування теплових мереж, реконструйовано до 4 км трубопроводів теплових мереж та мереж гарячого водопостачання.

Під час опалювального періоду 2020-2021 рр. постійно працювали ремонтні бригади (аварійні бригади працювали і вдень, і вночі), оперативно реагуючи на всі звернення. Так, за період з жовтня по квітень було проведено майже 1300 ремонтних робіт на мережах, центральних та індивідуальних теплових пунктах. Серед них більш як 226 – ліквідація аварійних ситуацій на мережах.

Загалом під час опалювального сезону КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повністю забезпечило всіх своїх споживачів якісною послугою з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

За опалювальний сезон 2020-2021 рр. відпуск теплової енергії котельнями склав понад 626 тис. Гкал, із них відпуск котельнями, що працюють на біопаливі, становить майже 3,5 тис. Гкал.

Лише самі мешканці будинку укладають договір з управляючою компанією, яка повинна виконувати послуги з санітарно-технічного обслуговування та обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримує на балансі відповідне майно, забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з чинним законодавством (відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»).

Так само відкритим залишається і питання розрахунку споживачів за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Станом на початок квітня борг населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» сягає понад 136 мільйонів гривень.

Теплопостачальне підприємство зобов`язане сплачувати за ресурси, необхідні для надання послуг споживачам. Серед них природний газ, електроенергія, холодна вода, заробітна плата працівникам, які і вдень і вночі працюють, щоб послуга постійно надавалася в домівки вінничан, і це ще далеко не весь перелік ресурсів, необхідних для забезпечення безперебійної роботи підприємства. Сплата даних ресурсів напряму залежить від своєчасного розрахунку споживачів за послуги.

Підготовка до наступного опалювального сезону: у міжопалювальний період теплопостачальне підприємство докладатиме максимум зусиль, аби мінімізувати ризики на наступний опалювальний сезон 2021-2022 рр.

Загалом у міжопалювальний період (з квітня по вересень) планується:

  • реконструкція теплових мереж протяжністю 5 км 734 м.

Перевірка, поточний ремонт та підготовка усіх об’єктів:

  • котельні – 45,
  • ЦТП (центральні теплові пункти) – 66,
  • ІТП (індивідуальні теплові пункти) – 398,
  • гідравлічні випробування теплових мереж – 177 км.