У Вінниці запрацював «Ветеранський простір»

x119233826_150286380072002_715422627467728103_n-jpg-pagespeed-ic-hun5ojfkok

У Вінниці запрацював “Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих”.

Про це повідомила начальниця відділу взаємодії з ветеранами війни Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Ірина Войтенко.

Чиновниця зазначила, що такий ветеранський простір є спільним проєктом Громадської спілки “Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці” та виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Зазначено, що Центр планує реалізовувати відразу кілька напрямків діяльності. Зокрема це надання психологічної та правової допомоги, влаштування заходів для професійної переорієнтації, організація занять спортом та фізкультурно-спортивної реабілітації.

Окрім того, йдеться про створення бізнес-інкубаторів для ветеранів, організацію роботи мобільних груп допомоги. Також заплановано моніторинг, аналіз та підготовку аналітичних документів, а ще – організацію та проведення адвокаційних кампаній для забезпечення прав ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих.

У розпорядженні Центру є приміщення для здійснення консультацій, індивідуальних занять та колективних заходів: тренінгів, зустрічей, навчання.

“Ветеранський простір відкритий як для ветеранів/учасників АТО/ООС, їх сімей і родин загиблих, так і для громадських організацій, які працюють з нашою Цільовою групою, і пропонує їм співпрацю” – повідомила чиновниця.

Ветеранський простір розташований за адресою вулиця Єрусалимка, 8. Контактний телефон: +38 067 959 40 65. Email: vtprostir.vn@gmail.com.

Як зазначає Вінницька міська рада на “Сайті підтримки учасників АТО”, Центр працює з 9:00 до 18:00, а на період карантинних обмежень – з 8:00 до 17:00.