У Вінниці запрацював муніципальний евакуатор

snimok-ekrana-2021-03-16-v-15-30-46

16 березня у Вінниці почав працювати муніципальний евакуатор. Першу автівку забрали на арештмайданчик з центру міста – за зупинку на перехресті вулиць Соловйова і Монастирської.

Про це розповів Артур Андрущенко, заступник начальника відділу паркування Вінницької міськради.

Нагадаємо, що автомобілі, припарковані з порушенням, у Вінниці почали прибирати в червні 2020 року. Це робила патрульна поліція використовуючи приватний евакуатор. Натомість муніципальний евакуатор з’явився у липні. Тоді його лише презентували, адже авто потрібно було оформити та підготувати персонал, який з ним працюватиме. Як повідомлялося раніше, вантажопідйомність евакуатора дозволяє підіймати легкові машини та буси.

Як пояснив Артур Андрущенко, муніципальний евакуатор перебуває на балансі міського КП “Архітектурно-будівельний сервіс”, а відділ паркування уклав договір про надання послуг з евакуації – на арештмайданчик за адресою: вул. Ботанічна 30/32.

– Після того, як відбувається евакуація автомобіля, буквально за кілька хвилин інформується національна поліція України про те, що автомобіль з номерним знаком таким-то, марка така-то, було поміщено на такий-то штрафмайданчик за такою адресою по причині такій-то, – розповів заступник начальника відділу паркування.

– Тобто людина, яка побачить, що його автомобіля немає, може одразу зателефонувати в поліцію і якщо автомобіль було евакуйовано відділом паркування, йому нададуть таку інформацію. Будь-яку інформацію стосовно його автомобіля власник може знайти й на сайті Вінницької міської ради в розділі “Порушення правил паркування”, ввівши серію та номер транспортного засобу (пошукову фразу обов’язково вводити кириличними літерами).