У Вінниці запрацювала резиденція Миколая та Санта-Клауса. Святий приїхав на санях, запряжених парою оленів 

mikolayi

Відсьогодні, 19 грудня, вінницька малеча може відвідувати новорічну резиденцію та завітати у гості до Святого Миколая та Санта-Клауса.

Урочисте відкриття роботи міської новорічної резиденції, яка традиційно запрацювала на майдані Незалежності у центрі міста, відбулося сьогодні святковою ходою казкових персонажей та Миколая. Вони пройшлися від площі Ліверпуль до Новорічної резиденції, де й запрацювало казкове містечко. До речі, Святий приїхав на санчатах запряжених оленями. І дарма, що вони стояли на вантажівці …

 

З понеділка по п’ятницю спочатку Святий Миколай, а потім — і Санта-Клаус та їх помічники — прийматимуть маленьких відвідувачів із 16:00 до 20:00 по буднях, а у суботу та неділю – з 14:00 до 19:00.

А 30 грудня Святий Миколай та Санта-Клаус зіграють в імбирно-шаховий турнір, і з цього дня в казковому будиночку господарюватиме вже Санта.

В казковому містечку впродовж місяця діти зможуть відвідати новорічну майстерню, будиночок смаколиків, брати участь у квестах. Тут облаштовані різноманітні світлові інсталяції та фотолокації.

 

Також працюватимуть святкові рейси у новорічному трамваї за маршрутом «Новорічна резиденція — Вінниця – Новорічна резиденція». У п’ятницю юних пасажирів чекатимуть о 19:00, у суботу і неділю — о 17:00 та о 18:00.

Урочисте закриття Новорічної резиденції відбудеться 13 січня, тож поспішіть разом із своєю малечою відвідати Миколая та Клауса. Сьогодні, приміром, до Святого вишукалася чимала черга.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована