У Вінниці закупили засоби індивідуального захисту для шкіл та дитячих садків. Мер забороняє збирати на це гроші серед батьків

imgonline-com-ua-resize-tvdvnn15iye1e

У Вінниці закупили засоби індивідуального захисту для шкіл та дитячих садків. Міський голова міста вкотре звернув увагу на те, що у батьків не мають права вимагати гроші на це в навчальних закладах. Також, оскільки Вінниця опинилася в «жовтій» зоні карантину, школи працюватимуть в офлайновому режимі з елементами змішаного навчання. У кожній школі розробили можливі сценарії роботи залежно від епідситуації.

Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«Вінницькі школи готові до відновлення навчання з 1 вересня і працювати відповідно до встановлених правил. Ми подбали, щоб навчальний процес розпочався з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

Для усіх муніципальних шкіл та садочків за рахунок бюджету громади закупили:

  • 16129 л деззасобів;
  • 7976 л антисептику для рук;
  • 249000 масок;
  • 146 безконтактних термометрів;
  • 7813 л рідкого мила;
  • 171616 рулонів паперових рушників;
  • 55 бактерицидних ламп.

Ще раз наголошую: у батьків не мають права вимагати на це гроші в закладах! Знаю також від самих батьків, що дати дитині індивідуальний антисептик і маску – це вже обов’язкове правило.

З 31 серпня Вінниця у «жовтій» зоні карантину. Це дозволяє розпочати навчання в офлайновому режимі з елементами змішаного навчання. Разом з тим, у кожній школі розробили можливі сценарії роботи залежно від епідситуації. Адже головна мета – це належна якість навчання і водночас безпека учнів», – йдеться в повідомленні мера.

5f4cbe2f0b5f3 5f4cbe4a166dd 5f4cbe36b2640 5f4cbe4016df4 5f4cbe568b1d9

Нагадаємо, раніше мер розповів, як організовуватимуть навчання у вінницьких школах залежно від належності міста до однієї з чотирьох «карантинних зон». Також він ще раніше заборонив батькам або педагогічним колективам збирати гроші на засоби захисту в школах та дитячих садках, оскільки на ці потреби виділили кошти з міського бюджету.

На наступні два тижні Вінниця та ще низка населених пунктів опинилися у «жовтій» зоні.