У Вінниці закінчився І етап конкурсу «Бюджет шкільних проєктів»

imgonline-com-ua-resize-8aul6qvkbmcdkq

До шкільного етапу конкурсу долучились 33 навчальні заклади міста.

Як повідомили на сайті міської ради, у період з 8 лютого по 18 березня 2021 року у школах Вінниці пройшов І етап конкурсу «Бюджет шкільних проєктів», який передбачав створення шкільної координаційної ради, написання проєктних заявок, промоційну кампанію та голосування. Учнівське голосування за подані проєкти тривало з 11 по 18 березня.

«16 шкіл долучились до електронного голосування на платформі  E-DEM, де було зареєстровано загалом 80 учнівських проєктів. За підсумками пілотного голосування, 8169 учнів скористались своїм унікальним посиланням, аби  визначити переможця. Ще у 17 закладах процес голосування також організували в дистанційному режимі за допомогою сервісів Google, платформи Zoom тощо», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, загалом до проведення І етапу конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» долучились 33 заклади загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади.

Попереду на авторів найкращих ініціатив шкільного етапу чекає ІІ етап, де Координаційна рада обиратиме переможців у номінаціях «Великі проєкти» (до 300 тис. грн) та «Малі проєкти» (до 100 тис.

x6fg5uedtkq1errusqzq1lehvdcapwvv66i2sepl