У Вінниці за 3 дні петиція про ліки для дітей хворих на діабет зібрала майже 400 підписів

diabet

27 березня на сайті місцевих петицій зареєстрували звернення, в якому просять владу розробити програми фінансування придбання медичних засобів для дітей хворих на цукровий діабет за рахунок міського бюджету. За три дні петиція набрала 394 підписи з 350 необхідних і прийнята до розгляду. Публічну відповідь в мерії повинні надати 29 січня.

«Станом на 01.02.2018 у місті Вінниця перебуває 107 дітей з діагнозом — цукровий діабет першого типу. Коштів державного бюджету для фінансування в повному обсязі програми лікування хворих діток катастрофічно не вистачає.

 

Розмір пенсії по інвалідності для таких діток складає від 1400-1800 грн./місяць при тому, що в середньому одна родина витрачає на лікування дитини хворої на цукровий діабет 3000-7800 гривень в місяць. Зважаючи на те, що коштів державного бюджету катастрофічно не вистачає сім’ї перебувають в складному фінансовму становищі.

Для якісного забезпечення потреб хворих дітей необхідні наступні вироби медичного призначення:

1. Тест-смужки Accu-Chek Performa (4-5 ), шприци інсулінові BD Micro-Fine Plus Demi 0,3 мл (150 штук на місяціь), голки інсулінові BD Micro-Fine, 44-5 мм. (1500 штук на місяць), ланцети до ручок для протоколу Accu-Chek.

 

2. Медичний препарат глюкагон (1 шт. на рік).

3. Розхідні матеріали для обслуговування інсулінової помпи «Paradigm 715» для 6-ти дітей.

4. Безоплатну здачу аналізу — глікозильований гемоглобін 4 рази на рік у ВОКВЕЦ.

Батьки дітей хворих на цукровий діабет та волонтери готові долучитись до розробки програми яка допоможе хворим діткам, покращить їх здоров’я та добробут їх родин. За приблизною оцінкою для повного фінансування програми необхідно близько 3,5 мільйонів гривень», — йдеться в петиції.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована