У Вінниці з’явиться клуб для занять авіамоделюванням

f151dc9e86e6097954c782d049f557bc_preview_w440_h290

Новий Центр підліткових клубів за місцем проживання відкриється за адресою вулиця Привокзальна 2/1. Діти віком від шести років спочатку займатимуться авіамоделюванням та різними видами технічного напрямку. З часом кількість гуртків має збільшитись. Набір проводиться з 13 по 24 січня.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

«Ми закінчили ремонті роботи. Зараз дообладнуємо приміщення і відкриваємо новий центр за напрямками авіамоделювання і технічна майстерність. Такого центру у нас ще не було. У співпраці з федерацією авіамоделювання, яка є у Вінниці, ми будемо навчати діток саме цьому напрямку. Ми плануємо розвивати цей заклад і в подальшому відкривати тут ще інші гуртки», – розповів директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» «VinSmart» Дмитро Мира та додав, що цього року планується відкрити іще один Центр підліткових клубів, який буде знаходитись по вул. Гладкова, 5.

Навчання в клубі проводитимуть фахівці із федерації авіамодельного спорту. Записатися на гурток можна за телефоном: 50-82-13. Заняття розпочнуться уже третього лютого.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована