У Вінниці з’явились нові екскурсійні маршрути

eksk

Департамент маркетингу і туризму Вінницької міської ради презентував три нових екскурсії обласний центром і повідомив, як їх можна замовити. Вінничанам та гостям міста пропонують: «За 80 хвилин навколо світу», «Невідомі долі відомих лікарів», «Кредити, шуби та шлюб: про що писали вінницькі газети 100 років тому».

«Представляємо вам нову порцію неймовірно цікавих екскурсій, які розробили учасниці Майстерні міських екскурсій Школи вінницького гіда. Доки ще тепло прогуляйтеся інтеркультурною Вінницею, дізнайтеся цікаві факти про життя відомих лікарів Вінниці та як жили містяни 100 років тому за свідченнями тогочасної преси», — зазначають на сторінці департаменту.

«За 80 хвилин навколо світу»

Дізнаєтеся, як в одному місті співіснують Корея та Париж і як за 2 хвилини дістатися з Єрусалима до Ліверпуля. За півтори години відвідаєте 7 країн, зустрінетеся із Папою Римським, британськими рок-зірками та справжньою австрійською гранд-дамою.

«Невідомі долі відомих лікарів»

Під час неспішної прогулянки вінницьким середмістям ви дізнаєтеся про особисте життя відомих медиків, його вплив на професійну діяльність кожного з них та про роботу лікаря як невід’ємний чинник приватного життя його родини.

«Кредити, шуби та шлюб: про що писали вінницькі газети 100 років тому»

Сто років тому містяни брали книги у кредит і не мали де купити готового одягу. Як вони шукали кохання, які «таємні» хвороби лікували за оголошеннями та що таке «Повампъ» — дореволюційна Вінниця за свідченнями тогочасної преси.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована