У Вінниці з колодязя врятували породистого пса. Фото

602cf21a81ac8

Вранці 17 лютого на «гарячу лінію» 101 у Вінниці зателефонували мешканці вулиці Шепеля, що у мікрорайоні Старе місто. За їх повідомленням, у кабельний колодязь зв’язку, який був без люку, впав пес. Люди намагалися дістати його самотужки, але їм це не вдалося. Тому і звернулися по допомогу до рятувальників.

«Як повідомили, у люку зв’язку помітили пса. Він впав на глибину приблизно півтора метри. Люди принесли драбину, але дістати тварину не змогли. У нас є спеціальні засоби для порятунку», — розповів Олександр Іщенко, заступник начальника ДПРЧ – 3 ДПРЗ — 1 Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

Для того, щоб дістати тварину, рятувальникам спочатку довелося її заспокоїти.

«Пес був наляканий. Спочатку, навіть, гарчав. Ми його гладили, заспокоювали. Коли він відчув до нас довіру і зрозумів, що хочемо допомогти, то дозволив обв’язати його спеціальною рятувальною мотузкою. Коли вже дістали на поверхню і він відчув під лапами землю, то спочатку бігав навколо нас. Я відмітив, що це породиста собака. Або лайка, або хаскі. Він молодий, приблизно півторарічного віку. Був з ошийником. Напевно, він загубився», — продовжив Іщенко.

Рятувальники просять відгукнутися господаря собаки.

602cf2347e3e6 602cf25246ac6