У Вінниці встаноивили новий світлофор

1
Відсьогодні у Вінниці на перехресті вулиці А. Шептицького та Сабарівське шосе почав працювати світлофор. Його уже підключили до системи Вінницького КП «СМЕД ОДР». Регульований переїзд перехрестя дозволив розвантажити виїзд з мікрорайону у години пік та підвищить безпеку руху на цій ділянці.
Разом із розбудовою мікрорайону Академічний щороку зростає і транспортний потік через вулицю А. Шептицького. Тому минулого року працівники Вінницького КП «СМЕД ОДР» здійснили моніторинг руху транспорту на перехресті вул. Шептицького і Сабарівського шосе.
Розглядали різні варіанти: зміна головної дороги, облаштування кола. Але, як показали результати дослідження, оптимальний варіант – встановлення світлофора.
Кошти на встановлення світлофорного об’єкту були передбачені в бюджеті на 2020 рік.
IMG_4031.JPG«Роботи по встановленню світлофору розпочали ще два тижні тому. Систему змонтували, встановили відповідні дорожні знаки. Сьогодні ми його вмикаємо і додаємо до нашої загальної міської мережі. Певний час ефективність  циклограми роботи буде моніторитись. За потреби її буде скориговано або розроблено декілька добових програм», – розповів в. о. директора КП «Вінницька СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

SV_00492.JPG

SV_00487.JPG

2.JPG