У Вінниці визначились з найкращим соцпрацівником року

snimok
У Територіальному центрі соціального обслуговування відбувся конкурс «Кращий соціальний робітник 2019 року». У ньому взяли участь жінки, які щодня дбають про одиноких людей та допомагають їм, – Любов Шевчук, Тетяна Яремчук, Майя Буднік та Наталія Музика. Перемогу здобула Любов Шевчук. Вона отримали грамоту, квіти та грошову винагороду.
Конкурс складався із кількох блоків, в яких кожна учасниця демонструвала свої якості кваліфікованого працівника, здібності та таланти. Соціальні працівники розповідали про себе, свою роботу, підопічних, з якими працюють. Також відповідали на запитання, в тому числі й щодо законодавства. Крім того, учасниці демонстрували й кулінарні таланти, адже їм часто доводиться готувати для підопічних.
Директор Територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська розповіла, що у штаті центру – 107 працівників. «Соціальний робітник надає соціальні послуги одиноким громадянам, які практично не виходять з дому. Найпопулярніші з них – доставка продуктів, оформлення субсидій, супровід у лікарні і оплата комунальних платежів. Конкурс «Кращий соціальний працівник» – це чудова нагода обмінятись досвідом роботи», – каже Галина Бачинська
sv_09712
sv_09725
sv_09778
sv_09796
sv_09799
sv_09836
sv_09875

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована