У Вінниці виставляють на аукціон старовинний будинок

snimok-ekrana-2021-04-09-v-17-27-21

Виконком Вінницької міської ради 8 квітня прийняв рішення Про затвердження умов продажу нежитлових будівель загальною площею 364,4 кв м по вул. Монастирська, 1 та інформаційного повідомлення про проведення їх продажу на аукціоні.

Йдеться про будинок, у якому до 2016 року розміщувався ЖЕК № 16. Протягом багатьох років будівля, яка зведена на початку XX століття не використовувалась.

Балансоутримувачем будівлі є КП «Агенція муніципальної нерухомості».

Інформація про об’єкт.

Об’єкт складається з адмінбудинку, загальною площею 364,4 м2 та гаража. Розташований на земельній ділянці комунальної власності загальною площею 0,0323 га з цільовим призначенням: 03.08. для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Адмінбудинок двоповерховий з підвалом, цегляний, розміщений фасадно відносно вулиці, вікна виходять на фасад, вхід з фасаду будівлі.

Вхід до підвалу окремий, з тильного боку будівлі.

Приміщення обладнано системою електрозабезпечення, водопостачання, каналізації, місцевого водяного опалення, проте відключені.

Об’єкт не експлуатується, потребує ремонту.

В умовах договору купівлі продажу зазначено, що у 2-х річний строк з моменту реєстрації покупцем права власності на об’єкт приватизації необхідно провести (замовити) археологічне дослідження підземних приміщень об’єкта та ділянки культурного шару, результатом якого має бути висновок спеціалізованої організації відносно результатів вивчення з відповідними рекомендаціями (або охорона, консервація та музеєфікація виявлених і залишених на місці фрагментів стародавніх будівель і споруд, або за рішенням державних органів культурної спадщини виключення зі складу зон охорони археологічного культурного шару).

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Стартова ціна об’єкта для кожного із способів продажу (без урахування ПДВ):

  • продаж на аукціоні без умов – 3 802 150 грн;
  • продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 1 901 075 грн;
  • продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 901 075 грн.

На ціну продажу об’єкта, що складається за результатами аукціону, нараховується податок на додану вартість в розмірі 20%.

Розмір гарантійного внеску електронного аукціону для кожного із способів у розмірі 10%.