У Вінниці випускникам, які набрали максимальний бал ЗНО, вручили по 20 тисяч гривень премії

sv_09068_novyj_razmer

У Вінниці 7 випускників шкіл склали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів. Відмінників нагородили преміями та книгою з історії міста. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Цьогоріч 174 вінницькі випускники отримали золоті медалі, ще  45 – срібні. Сім молодих людей отримали по 200 балів на ЗНО. Їм вручили премії – кожному по 20 тисяч гривень та книги Олександра Федоришена “Вінниця. Історія іншого часу”.

Найвищі бали на ЗНО чотири учні отримали з математики, три – з англійської мови, один – з хімії. При цьому один учень, Богдан Архипчук, який закінчив навчання у фізико-математичній гімназії №17, отримав максимальну кількість балів з двох предметів.

Моя підготовка до ЗНО була досить складною, я займався дуже багато, особливо з математики та англійської, які я здав досить добре. Наші вчителі в школі гарно викладали свій матеріал, і завдяки їм я міг набагато швидше засвоювати знання. Також я ходив до репетиторів. Для отримання максимального балу на ЗНО потрібно дуже багато працювати та постійно практикуватись, виконуючи різні завдання. Щодо майбутнього навчання, то у мене в пріоритеті Києво-Могилянська академія. Я хочу поступити на спеціальність інженерія, програмне забезпечення”, – розповів Богдан Архипчук.

2_novyj_razmer sv_09096_novyj_razmer sv_09022_novyj_razmer-1