У Вінниці відремонтували 22 ліфти

img_9516
У Вінниці активно продовжують оновлювати ліфти. З початку року уже капітально відремонтували 22 підйомників, ще три — в роботі. Уже найближчим часом мешканці зможуть користуватися оновленими ліфтами.
Під час проведення робіт у ліфтах встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв’язатися з черговим диспетчером, навіть за відсутності електроенергії в будинку. Крім цього, пристрій здешевлює вартість обслуговування ліфта як для підприємства, так і для мешканців.
Капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету по програмі підтримки будинків ОСББ – як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу, що визначений співвласниками будинку.
«Оновлюються механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації — а це 25 років, — і потребують капітального, а не поточного, ремонту. Наразі в роботі у  нас три об’єкти. А саме: у будинку по вул. Литвиненко-Вольгемут, 48  у другому під’їзді,  у третьому під’їзді будинку по вул. Пирогова, 117а.  Також розпочинаємо роботи і у четвертому під’їзді цього ж будинку. Варто відзначити, що у під’їздах по вул. Пирогова роботи проводяться на умовах співфінансування», – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.