У Вінниці відремонтовано дахи понад трьох десятків будинків

dax
Нещодавно завершився капітальний ремонт дахів багатоквартирних будинків по вул. Жуковського, 12, вул. Кн. Коріатовичів, 176, вул. Келецька, 88, вул. М. Амосова, 9. Загалом цього року уже  відремонтували дахи у 34 багатоповерхівках.
Кілька років підряд  у Вінниці активно проводиться ремонт покрівель, але й на сьогодні – це залишається одним з видів найзатребуваніших ремонтних робіт для міських комунальних служб. Оскільки значна кількість вінницьких багатоповерхівок побудована у 80-х рр. минулого століття ці покрівлі потребують капітального ремонту.  Адже термін експлуатації покрівель у багатоповерхових житлових будинках, як правило – 10-15 років.
«Цього року у нас було заплановано виконати капітальний ремонт покрівель 20 житлових будинків. Проте завдяки проведенню тендерних процедур, нам вдалося зекономити кошти і направити їх на роботи у інших будинках. Також хочеться відзначити, що й мешканці активно долучаються до співфінансування проведення робіт. Наразі ми продовжуємо ремонтувати покрівлі за адресами: вул. В. Порика, 19, вул. Заболотного, 9,  вул. Майбороди, 37, вул. Миколайчука, 39, вул. Константиновича, 11», — повідомив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована