У Вінниці відкрили філію Українського інституту національної пам’яті

inp

Офіс у Вінниці обслуговуватиме центральний регіон із шести областей.

У м.Вінниці 1 серпня почало роботу регіональне представництво Українського інституту національної пам’яті. Офіс у Вінниці є центром Центрального територіального відділу УІНП, повідомили в облдержадміністрації. Сюди входять Вінницька, Хмельницька, Житомирська, Київська, Черкаська та Чернівецька області. Відділ очолив військовий історик, кандидат історичних наук Богдан Галайко.

Він зазначив, що діяльність Центрального територіального відділу буде спрямована на донесення до широкого загалу ключових напрацювань Українського інституту національної пам’яті, зокрема поширення досвіду декомунізації, звільнення від спадщини імперського тоталітарного минулого та формування власної самоідентичності.

Додамо, що протягом 2019 року мають бути створені 5-ть регіональних представництв Українського інституту національної пам’яті, діяльність яких охопить всю Україну. Одночасно з Центральним запрацював Південно-східний відділ з офісом у м.Дніпрі. А у червні почав роботу Північно-Східний територіальний відділ з цетром у Харкові.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована