У Вінниці відбувся перший «червоний базар»

bazar

Так традиційно у Вінниці називають осінні ярмарки, які проводяться з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників.

Перший такий ярмарок відбувся сьогодні, 29 вересня, на площі поблизу торгівельного центру «Plaza Park», що знаходиться по вул.Келецькій, 117-Б.

Цьогоріч відвідувачам ярмарку свою продукцію представили підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів та хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів.

Також вінничани та гості міста мали можливість придбати продукцію торгівельних підприємств споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Крім цього, населенню було запропоновано саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти.

29 вересня, у першому осінньому ярмарку взяли участь 217 товаровиробників з усіх районів області та з обласного центру. Зокрема, найширше учасниками були представлені: м.Вінниця, а також Вінницький, Літинський, Тиврівський, Липовецький і Немирівський райони.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована