У Вінниці відбувся онлайн-форум «Здорова дитина – успішна Україна!»

04f27cf5511519d37b898addb4f49b2d

Вже традиційно, восьмий рік поспіль, служба у справах дітей Вінницької міської ради відзначає День спільних дій в інтересах дітей, проводячи масштабний форуму. Однак, зважаючи на карантинні обмеження цього року такий захід був проведений у форматі онлайн- конференції.

Цього року форум був присвячений темі здоров’я дітей, відповідальності батьків та законних представників за їхню безпеку та життя: «Здорова дитина – успішна Україна!».

Під час підготовки до форуму службою у справах дітей Вінницької міської ради проведено ряд круглих столів, на яких обговорювалися питання безпеки та здоров’я дітей Вінницької міської об’єднаної територіальної громади; забезпечення права дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на охорону здоров’я; питання запобігання психологічному насильству у сім’ї.

Результати обговорення та прийняті рекомендації круглих столів будуть реалізовані службою у справах дітей Вінницької міської ради, профільними структурними підрозділами, громадськими організаціями міста.

З нагоди Всесвітнього дня дітей Грамотами Вінницької міської ради та її виконавчого комітету та преміями було нагороджено тих вінничан, хто своїми справами робить життя дітей у місті більш комфортним та щасливим.

Служба у справах дітей висловлює подяку за змістовні та актуальні виступи в рамках теми форуму: директору департаменту освіти Вінницької міської ради Оксані Яценко, директору Вінницького центру соціальних служб Наталі Добровольській, начальнику служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Дорош Тетяні, головному спеціалісту департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Людмилі Саєнко.