У Вінниці відбувся фестиваль «Свято урожаю» за участі районів та ОТГ області.

svyato

У Вінниці 8 вересня 2018 року в рамках відзначення 655-ї річниці від дня заснування міста Вінниці в ЦПКіВ (площа біля Літнього театру) відбувся фестиваль «Свято урожаю» за участі районів та ОТГ області. Про це повідомляє Вінницький обласний центр народної творчості.

Кожен район сформував виставку з дідухів, квітів, овочів і фруктів з використанням виробів декоративно-ужиткового мистецтва (верети, вишиті рушники, старовинні хустки, глечики тощо).

Головним елементом виставок стали обрядові хліби, випечені місцевими майстринями.

Виставку-ярмарок «Левада пасічників» за участю пасічників зі своєю продукцією, бджолярськими реквізитами забезпечили Літинський, Ямпільський, Вінницький, Чечельницький, Погребищенський райони.

Провідні майстри Вінниччини з різних видів народного мистецтва представили свої роботи на виставці-продажу «Містечко майстрів», де були представлені вишивка, кераміка, рогозоплетіння, лозоплетіння, різьба по дереву, прикраси з бісеру, народні іграшки та ін.

На сцені перед фасадом літнього театру кращі аматорські колективи які приїхали з усіх куточків області продемонстрували глядачам різнобарв’я обжинкових обрядів, старовинних і сучасних українських пісень, народних мелодій та українських народних танців.

У фестивальних заходах «Свято урожаю» взяли участь всі райони області, загалом понад 600 чоловік.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована