У Вінниці відбулися збори духовенства, на яких священики висловили підтримку митрополиту Симеону

duh

19 листопада відбулися загальні збори духовенства, на яких священики Вінницької єпархії УПЦ МП висловили підтримку митрополиту Симеону.

«Ініціативна група духовенства у свою чергу склала лист, у якому клірики єпархії висловили усебічну підтримку владиці Симеону і обурення тими наклепами, які подекуди лунають на адресу митрополита Симеона. Священики запевнили, що і надалі молитвою та порадою будуть підтримувати свого Архіпастиря. Наразі під листом поставили підписи понад 50 священиків з Вінниці, Вінницького, Козятинського, Калинівського та Барського районів», — повідомляє прес-служба Вінницької єпархії.

Митрополит Симеон подякував духовенству за довіру. Також зазначив, що після перших зборів, котрі відбулися раніше, він отримав лист-звернення, який не містив протесту проти нього. Нагадаємо, що митрополит єдиний не підписав постанову Собору УПЦ Московського патріархату, який відбувся 13 листопада у Києві.

Владика пояснив, що перше звернення є декларацією готовності виконувати рішення Собору єпископів від 13 листопада, які архієрей, як і вся повнота Вінницької єпархії, буде виконувати, адже вони є обов’язковими для усіх ієрархів, кліриків та вірян Української Православної Церкви Московського патріархату.

Винница.info: У Вінниці відбулися збори духовенства, на яких священики висловили підтримку митрополиту Симеону

Нагадаємо, що митрополит Вінницький і Барський УПЦ МП Симеон в інтерв’ю редакції розповів про Собор єпископів Московського патріархату, який відбувся 13 листопада в Києві. Тоді архієреї схвалили постанову, в якій засудили процес надання Томосу про автокефалію українській помісній православній церкві. Владика Симеон єдиний не підтримав дане рішення.

Через ухвалену постанову представники УПЦ МП не прийшли на зустріч з Президентом, про яку раніше домовлялися. Однак Митрополит Вінницький і Барський таки мав розмову з Петром Порошенком.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована