У Вінниці відбудуться обговорення щодо будівництва у Центральному парку

ximage-018-scaled-e1583917534823-jpg-pagespeed-ic-33rsy8ki9p

У Вінниці триває попередня реєстрація на громадські слухання. На них відбудеться обговорення можливості розташування “багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська”.

У міській раді повідомили, що жителі вінницької міської ОТГ, які бажають взяти участь, можуть зареєструватися до 19 жовтня. Зробити це можна за допомогою google-форми за ЦИМ посиланням, написавши на електронну пошту: info@vmr.gov.ua, та за телефоном: (0432) 51-59-55.

Нагадаємо, що йдеться про будівництво багатофункціонального комплексу “NEW”, який планують спорудити на ділянці навпроти вулиці Лесі Українки. Вочевидь йдеться про ділянку на розі вулиць Магістратської та Лесі Українки, позаяк інші ділянки в цьому районі вже забудовані.

 

У цій будівлі зокрема планують розмістити готель на 132 номери, офіси, ресторан та спортивний комплекс з 25-метровим басейном. Також тут хочуть зробити підземний паркінг на 198 місць, коференц-хол, кафе, тераси та внутрішній двір на даху площею 282 кв.м.

Будівля матиме 40 597 кв.м. загальної площі та щонайменше 14 поверхів.

 

 

       Замовником виготовлення документації є ТОВ “КАО-Холдінг”. Розробник – ПП “Альфа-Портал”. Організатором громадського обговорення визначений Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

У міській раді зазначили, що попередня реєстрація здійснюється для того, щоб встановити орієнтовну кількість учасників громадських слухань і визначити місце проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень. Тож дату час та місце проведення громадських слухань зареєстрованим учасникам повідомлять додатково.

Водночас зазначається, що з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією щодо цього будівництва можна ознайомитись у Департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16:00 до 17:00 години), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 (кабінет 8).