У Вінниці відбудеться поетичний онлайн марафон

xzaprosh-poet-marafon-vilna-poeziya-1536x728-jpg-pagespeed-ic-7kc4qkwjza

У Вінниці влаштують поетичний марафон до Всесвітнього дня поезії. Участь у ньому візьмуть 15 поетів та поетес.

Поетичний марафон «Вільна поезія» влаштовує Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва. Захід відбудеться сьогодні, 18 березня, о 12 годині на платформі для відеоконференцій «Zооm».

– Понад 50 років на теренах області активно та успішно діє Вінницька обласна організація Національної спілки письменників України, яка об’єднала навколо себе понад 60 письменників. Це надзвичайно талановиті люди, майстри пера, з багатобарвним сприйняттям світу, відкриті до всього прекрасного. Поезія – стан їхньої душі, пісня, яка лине із самого серця, — розповідають в анонсі заходу.

Поетичний марафон у бібліотеці влаштовують не вперше, однак цього року він відбудеться онлайн, аби поети, попри карантинні обмеження, мали можливість привітати зі святом одне одного та прочитати свою поезію.

– До участі в заході запрошені поети, члени Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України, ГО «Спілка слов’янських письменників України», учасники літературно-мистецького об’єднання «Імпреза», літературно-мистецької студії «Вітрила», дует «ІнTONнації»» (керівник Вероніка Ганай), — додають в анонсі.