У Вінниці відбудеться конкурс духової музики «VIN VENTI»

koncert
21 листопада у  Вінниці розпочнеться IІІ Міжнародний конкурс духової музики «VIN VENTI».  У  конкурсі беруть участь  солісти-інструменталісти дерев’яних духових та мідних духових інструментів мистецьких шкіл, спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів усіх рівнів акредитації України та країн зарубіжжя. Оцінюватимуть конкурсантів професійні педагоги та музиканти з України, Польщі та Франції.
Організовують конкурс Вінницька міська рада, департамент  культури  Вінницької  міської ради, ГО «Простір майбутнього»,  директор конкурсу  голова ГО «Простір майбутнього» Віктор Степанчук та  «Вінницька дитяча музична школа №1».
«Це унікальний для України мистецько-культурний проект, адже виконавці не лише змагаються, а й спілкуються, навчаються у рамках майстер-класів. Діти, які беруть участь у конкурсі, — а це понад сотня учасників, — займаються музикою професійно, щоб виступити на цій сцені, вони попередньо пройшли серйозний відбір, і це для них важливий етап у творчій кар’єрі. І приємно, що цьогоріч завдяки підтримці міської ради і міського голови Сергій Моргунова маємо солідний призовий фонд, зокрема, володарі гран-прі отримають грошову премію 5 тис. грн», — говорить директор дитячої музичної школи №1″  Тетяна Бурдейна-Публіка.
Крім конкурсних прослуховувань проект включає в себе і майстер-класи членів журі. 21 — 23 листопада  у залах галереї «Інтершик» та закладу «Вінницька дитяча музична школа №1» відбудуться майстер-класи від членів журі IІІ Міжнародного конкурсу духової музики «Vin Venti».  Участь у них для всіх учасників конкурсу – безкоштовна.
21 листопада у Вінницькій обласній філармонії відбудеться концерт  брас квінтету «Мажор  Київ» під керівництвом члена журі Віктора Слупського .
На переможців конкурсу «VIN VENTI» очікують грошові сертифікати від Вінницької міської ради та нагороди від Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці.
Конкурс відбувається за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, ГО «Центр розвитку і партнерства «Полонія»,  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  та ГО «Центр Культурна стратегія – XXI».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована