У Вінниці відбудеться Година Землі з акустичною музикою у темряві

zemlya
У Вінниці «Година Землі» матиме творчу складову і відбудеться 30 березня о 19.00 в креативному просторі CHERDAK.

Акустичний концерт «Музика у темряві» вже вдруге об’єднає вінничан навколо ідеї збереження планети під затишну музику від талановитих виконавців.

Година Землі — щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи, котра закликає людей вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році та отримала світову підтримку у 2008 році. Україна приєдналась до заходів приурочених Годині Землі у 2009. З того часу маленькими і масштабними заходами долучається і Вінниця.

Як розповіла одна із організаторок події Надія Лінчук, організацією заходів до Години Землі у Вінниці займаються не лише еко-активісти громадських організацій:

—Це симбіоз і представників місцевого самоврядування (Вінницька міська рада), і комунальних підприємств (Інститут розвитку міст, Ековін), і бізнесу (Еко-Драйв), і небайдужих вінничан і вінничанок. Кожного року перелік небайдужих збільшується, як і змінюються формати.

Особливістю «Години Землі» у Вінниці буде саме акустичний концерт «Музика у темряві», де гратимуть бандурист Іван Степанов, гурти ЯіКрасько, FOL’GA, VoiceAid, а також виконавці Марія Грінчук, Юра Штін, Олександр Шишковський.

—Як еко-активістам, нам важливо поширювати ідею збереження природи серед різних верств населення, об’єднувати людей з різними інтересами. Минулорічний концерт показав, що дуже круто долучати меломанів до екології, а екологів до музики. Створюється особливий симбіоз творчості та сталого розвитку, — пояснює Надія суть поєднання екології та музики.

До Години Землі у Вінниці починають готуватися вже цього четверга, 21 березня. Ініціативу підтримали засновники інтелектуальної гри БатлУм, які під час гри поговорять і відгадають питання про екологію.

У суботу, 30 березня, завдяки підтримці майстринь від громадської організації “Спільна справа”  в HUB Місто Змістів відбудуться майстер-класи з повторного використання речей. Зареєструватись на майстер-клас можна за посиланням: https://goo.gl/forms/7zaorzIRxJZaqZn82.

—Заклик громадськості, приватних компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот вимкнути світло на одну годину 30 березня 2019 року о 20:30 має на меті продемонструвати підтримку природоохоронних дій. Їх закликають стати темними, як символи надії на активні дії у боротьбі зі зміною клімату, які щогодини стають все більш невідкладними, — говорить Надія.

Долучитися до Години Землі та крім концерту послухати лекції про збереження планети можуть всі охочі, попередньо зареєструвавшись ТУТ.

Вхід на подію за тарифом простору 40 гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована